Dance Rebels MINI, KIDS 2

Od školního roku 2013/2014 je naše Dance Rebels rodina bohatší o skupinu dětí z Frenštátu pod Radhoštěm. Od školního roku 2016/2017 děti pro velký zájem půlíme, máme tak ve Frenštátě hned dvě skupiny: Dance Rebels MINI a Dance Rebels KIDS 2.

 

Při tréninzích se zaměřujeme především na úplné taneční základy, se zaměřením na styly street dance. Děti se učí pohybovat na tanečním parketu, reagovat na různě rychlou a rytmicky rozmanitou hudbu a spolupracovat s ostatními. Snažíme se jim vysvětlit a hlavně ukázat rozdíly mezi jednotlivými tanečními styly street dance. To vše se snažíme podat co nejpřirozenější cestou, a tak je při tanečních lekcích často dominujcí dětem vlastní hra. :-)

 

Součástí tanečního školního roku jsou soustředění a víkendovky, kde samozřejmě také vévodí hlavně humor a veselí :-). Vše pak vrcholí v květnu a červnu, kdy se konají taneční soutěže.

 

Pokud máte doma neposedné dítko se sklony k poskakování na hudbu, neváhejte a přiveďte ho mezi nás! Zváni jsou úplně všichni od 6 do 12 let. 

 

Najdete nás na adrese: 
CVČ Astra, Martinská čtvrť 1159,
Frešntát pod Radhoštěm
(přes školní rok každé ÚTERÝ, 
v čase: 16:00-17:00 a 17:00 - 18:00)